Proč je Elder ta správná volba pro Tebe?

Věříme v naše zaměstnance

- Nabídneme Ti vysokou autonomii - u nás budeš mít příležitost reálně ovlivnit architekturu a technickou stránku projektů, na kterých budeš pracovat.
- Záleží nám na kvalitě naší práce - pracujeme na zajímavých greenfield projektech s kvalitní codebase. Jsme dynamický tým, záleží nám na kvalitním kódu. Používáme moderní technologie a nebojíme se experimentovat.

Vývojáři jsou u nás na prvním místě

- Nabízíme perfektní pracovní prostředí - můžeš pracovat z naší prostorné kanceláře na Zelném Trhu v Brně, či z pohodlí a klidu svého domova. Uznáváme flexibilní pracovní dobu - žádnou 8:00-17:00 u nás nenajdeš.
- Naše projekty si vybíráme - u nás budeš pracovat na zajímavých projektech pro klienty z celého světa.
- Vážíme si Tvého času - rádi Ti poskytneme výkonný pracovní notebook a monitorů kolik budeš chtít.
- Na malých věcech záleží - proto máme v kanceláři zdarma občerstvení, každé úterý je oběd na nás a stejně tak snídaně v pátek.

Podporujeme kariérní růst

- Budeme Tě podporovat v tvojí kariéře - v Elderu budeš pracovat na složitých produktech po celý projektový life-cycle. Získáš zkušenosti s navrhováním architektury nových systémů, budeš řešit náročné technické problémy, a jestliže máš dostatek zkušeností a chceš se tímto směrem ubírat, budeš mít příležitost vést tým vývojářů na vlastním projektu.

Máme dlouholetou tradici na trhu

- Jsme společnost založená v Anglii v roce 2012, brněnskou pobočku jsme otevřeli minulý rok. Za posledních
6 let jsme si vybudovali silnou pozici na anglickém trhu. Naše anglická kancelář spolupracuje s mnoha mezinárodními klienty na větších i menších projektech.

Jsme více než klasická společnost

- Pokud máš vlastní nápad, náš Incubator model Ti jej pomůže přeměnit v realitu. Můžeme Ti nabídnout zázemí stabilní společnosti a naše dlouholeté zkušenosti, vše bez jakéhokoliv rizika ztráty autorských práv.

Přidej se k nám

VOLNÉ POZICE